GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Gallerskål 8067375
nr 806 7375
Gallerskål
Rörstrand, längd: 34
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 februari 2013
kl 19:44:27
150 kr
150 kr
Rörstrand